Lista aktualności Lista aktualności

Puchar Polski Nordic Walking najlepszym produktem turystycznym

Puchar Polski Nordic Walking organizowany przez Starostwo Powiatowe w Hajnówce, Nadleśnictwo Hajnówka i Polską Federacją Nordic Walking jednym z trzech Najlepszych Produktów Turystycznych Województwa Podlaskiego.

Certyfikaty przyznawane przez Podlaską Regionalną Organizację Turystyczną wręczono podczas gali wieńczącej pierwszy dzień Podlaskiego Forum Turystycznego w Augustowie w dniu 7.11 br. Obok Najlepszego Produktu Turystycznego z Powiatu Hajnowskiego, Certyfikatem mogą poszczycić się także Podlasie SlowFest oraz Spływ 500 kajaków. 28 listopada, w Warszawie odbędzie się finał krajowy konkursu.

Puchar Polski Nordic Walking w Polsce liczy już 10 lat. Od 2016 r. to właśnie             w Hajnówce  rozstrzygany jest finał zawodów. Setki uczestników, mnóstwo  emocji, wrażeń  i duch sportowej rywalizacji oraz piękna przyroda i podlaska gościnność -  tak w skrócie można opisać Puchar Polski Nordic Walking, odbywający się w Hajnówce, w  Puszczy Białowieskiej – obiekcie na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.